TV15C5V0J-HF
MFR.Part #
TV15C5V0J-HF
JLCPCB Part #
C3702162
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 163.04A 5V 6.4V 800uA 9.2V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS