TV15C580J-G
MFR.Part #
TV15C580J-G
JLCPCB Part #
C2448753
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.03A 1uA 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS