TV15C510J-HF
MFR.Part #
TV15C510J-HF
JLCPCB Part #
C3698680
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS