TV15C480JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV15C480JB-G
JLCPCB Part #
C2446844
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19.38A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS