TV15C450JB-G
MFR.Part #
TV15C450JB-G
JLCPCB Part #
C2446841
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.63A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS