TV15C430JB-HF
MFR.Part #
TV15C430JB-HF
JLCPCB Part #
C3700607
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.61A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS