TV15C430JB-G
MFR.Part #
TV15C430JB-G
JLCPCB Part #
C2446882
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.61A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS