TV15C260JB-HF
MFR.Part #
TV15C260JB-HF
JLCPCB Part #
C3711443
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.63A 42.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS