TV15C191J-G
MFR.Part #
TV15C191J-G
JLCPCB Part #
C2447505
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 190V 1uA 211V 307.8V 4.87A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS