TV15C181JB-HF
MFR.Part #
TV15C181JB-HF
JLCPCB Part #
C2448733
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 180V 1uA 200V 291.6V 5.14A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS