TV15C171JB-G
MFR.Part #
TV15C171JB-G
JLCPCB Part #
C3704560
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.45A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS