TV15C161JB-G
MFR.Part #
TV15C161JB-G
JLCPCB Part #
C2449316
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 1uA 259V 5.79A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS