TV15C150J-G
MFR.Part #
TV15C150J-G
JLCPCB Part #
C2447390
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.48A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS