TV15C140J-HF
MFR.Part #
TV15C140J-HF
JLCPCB Part #
C3713524
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.66A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS