TV15C131J-G
MFR.Part #
TV15C131J-G
JLCPCB Part #
C2447228
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.18A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS