TV15C130J-G
MFR.Part #
TV15C130J-G
JLCPCB Part #
C2447229
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 1uA 21.5V 69.77A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS