TV15C100J-HF
MFR.Part #
TV15C100J-HF
JLCPCB Part #
C2449024
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 1uA 88.24A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS