TV06B8V5JB-G
MFR.Part #
TV06B8V5JB-G
JLCPCB Part #
C2445291
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14.4V 20uA 41.67A 600W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS