TV06B800JB-G
MFR.Part #
TV06B800JB-G
JLCPCB Part #
C2445182
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 129.6V 1uA 4.63A 600W 80V 88.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS