TV06B780JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06B780JB-G
JLCPCB Part #
C3711162
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 4.76A 600W 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS