TV06B750J-G
MFR.Part #
TV06B750J-G
JLCPCB Part #
C2445862
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 4.96A 600W 75V 83.3V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS