TV06B700JB-HF
MFR.Part #
TV06B700JB-HF
JLCPCB Part #
C2445190
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.31A 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS