TV06B640J-G
MFR.Part #
TV06B640J-G
JLCPCB Part #
C2445880
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.83A 600W 64V 71.1V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS