TV06B540JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06B540JB-HF
JLCPCB Part #
C3704174
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.89A 600W 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS