TV06B510JB-HF
MFR.Part #
TV06B510JB-HF
JLCPCB Part #
C2445180
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.28A 82.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS