TV06B480J-G
MFR.Part #
TV06B480J-G
JLCPCB Part #
C2445754
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.75A 77.4V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS