TV06B441JB-HF
MFR.Part #
TV06B441JB-HF
JLCPCB Part #
C2446586
Description
-55℃~+150℃ 1uA 440V 492V 600W 713V 840mA Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS