TV06B430J-HF
MFR.Part #
TV06B430J-HF
JLCPCB Part #
C6567284
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.65A TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS