TV06B401J-HF
MFR.Part #
TV06B401J-HF
JLCPCB Part #
C2446614
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 447V 600W 648V 930mA TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS