TV06B351J-G
MFR.Part #
TV06B351J-G
JLCPCB Part #
C2446652
Description
-55℃~+150℃ 1.06A 1uA 350V 391V 567V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS