TV06B351JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06B351JB-G
JLCPCB Part #
C2446544
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.06A 1uA 350V 391V 567V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS