TV06B280JB-G
MFR.Part #
TV06B280JB-G
JLCPCB Part #
C2447892
Description
-55℃~+150℃ 13.22A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS