TV06B260J-HF
MFR.Part #
TV06B260J-HF
JLCPCB Part #
C2445933
Description
-55℃~+150℃ 14.25A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS