TV06B240JB-G
MFR.Part #
TV06B240JB-G
JLCPCB Part #
C2445271
Description
-55℃~+150℃ 15.42A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS