TV06B221J-HF
MFR.Part #
TV06B221J-HF
JLCPCB Part #
C2624735
Description
-55℃~+150℃ 1.69A 1uA 220V 246V 356V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS