TV06B221JB-G
MFR.Part #
TV06B221JB-G
JLCPCB Part #
C2446552
Description
-55℃~+150℃ 1.69A 1uA 220V 246V 356V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS