TV06B220J-HF
MFR.Part #
TV06B220J-HF
JLCPCB Part #
C2445022
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS