TV06B220J-G
MFR.Part #
TV06B220J-G
JLCPCB Part #
C2445029
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS