TV06B191JB-G
MFR.Part #
TV06B191JB-G
JLCPCB Part #
C2445330
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.95A 190V 1uA 211V 307.8V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS