TV06B181JB-G
MFR.Part #
TV06B181JB-G
JLCPCB Part #
C2445338
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 180V 1uA 2.06A 200V 291.6V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS