TV06B171JB-HF
MFR.Part #
TV06B171JB-HF
JLCPCB Part #
C2445336
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1uA 2.18A 275V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS