TV06B170JB-HF
MFR.Part #
TV06B170JB-HF
JLCPCB Part #
C2445334
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.74A 27.6V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS