TV06B161JB-G
MFR.Part #
TV06B161JB-G
JLCPCB Part #
C2447845
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 1uA 2.32A 259V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS