TV06B160J-HF
MFR.Part #
TV06B160J-HF
JLCPCB Part #
C3712129
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.08A 26V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS