TV06B130JB-HF
MFR.Part #
TV06B130JB-HF
JLCPCB Part #
C3714498
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.91A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS