TV06B120J-HF
MFR.Part #
TV06B120J-HF
JLCPCB Part #
C2444967
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 30.15A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS