TV06B111J-HF
MFR.Part #
TV06B111J-HF
JLCPCB Part #
C2445956
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.39A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS