TV06B111JB-HF
MFR.Part #
TV06B111JB-HF
JLCPCB Part #
C3700794
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.39A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS