TV06B110J-HF
MFR.Part #
TV06B110J-HF
JLCPCB Part #
C2445074
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 32.97A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS