TV06B101J-HF
MFR.Part #
TV06B101J-HF
JLCPCB Part #
C2446239
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS